Робота на усамітненому острові: на вакансію мрії відгукнулись тисячі людей

Фото: Unsplash by Suhail Parvez
Сезонна робота на острові в Ірландії здалась всім дуже привабливою. Ще б пак, такі краєвиди.?

Наче і на роботі, наче і в подорожі. Приблизно такі умови праці пропонує подружжя з Ірландії. Хто ж від такого відмовиться?

Еліс Хейс і її чоловік Біллі О’Коннор опублікували оголошення про те, що шукають двох людей для сезонної роботи на одному з усамітнених островів Ірландії. Потрібні їм або двоє друзів, або пара. Обов'язки - прості: наглядати за кафе та трьома котеджами для туристів на острові архіпелагу Бласкет на заході Ірландії у період з 1 квітня по жовтень 2020 року.

Трішки розібравшись, знаходимо мінуси роботи: жити потрібно без електири та гарячої води. І до того ж ці двоє, на час роботи, будуть єдиними мешканцями острову.

І це, здавалось би, мало відбити бажання отримати цю роботу. Але ні! Люди, напевно, так стомились від шуму великого міста та вічних натовпів, що погодились би навіть на такі не найкращі умови на 7 місяців. Ще й краєвиди там прекрасні.?

Тільки уявіть, на вакансію відгукнулись більше ніж 23 тисячі людей з різних країн - Ірану, Мексики, Фінляндії й Аргентини, пише The Telegraph.  

Згодом подружжя написало у Twitter: "Нас просто накрило відгуками на вакансію. Коли ми її опублікували минулого року, ми хвилювалися, що не знайдемо нікого. Та зараз ми отримали понад 23 тисячі відгуків".

Минулого року, наприклад, цю роботу отримали Леслі Кехо та її чоловік Гордон Бонд.

"Я не думаю, що хтось із нас готовий покинути острів, це стало величезною частиною нашого життя і змінило нас. Я думаю, що життя тут показало нам, що працює для нас, а що ні, і цей темп життя очевидно нас влаштовує", - розповіли вони потім в інтерв'ю для видання Mirror.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту