Фото: УНІАН

"Робота над помилками" Януковича

20 березня Оболонський райсуд Києва планував виправляти судові помилки, допущені на засіданні суду 24 січня щодо вироку екс-президенту України.

Ні, не хвилюйтеся, вирок "винен" за статтями "держзрада" й "пособництво у веденні агресивної війни" в силі. І Віктору Федоровичу, якщо він повернеться в Україну, "світить" 13 років. Поки що…

Але адвокати екс-президента подали 5 апеляцій на вирок, причепивши до орфографії та пунктуації неграмотних судових виконавців, - і справу повернули назад до суду, де, згідно з офіційним розкладом роботи, з 9.00 до 14.00 20 березня планували виправляти помилки, а після – роз'яснювати суть вироку.

Мабуть, наших суддів накрив "синдром проФФесора". Головне, щоб адвокати тепер їх не "кинули як лохів", інакше у вироку може з'явитися рядок: "Астанавітесь! Віті нада вийти!"

Але пізніше сталася "ремісія": Оболонський райсуд відмовив захисту Януковича в задоволенні заяв про виправлення допущених, на їхню думку, описок у вироку.

"Суд не бачить жодних помилок або будь-яких описок у вироку суду, - пояснила рішення прес-секретар суду Інна Свинаренко. - Ми підкреслюємо, що вирок складений офіційною діловою українською мовою і відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства".

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту