Робота у задоволення: американська бургерна шукає дегустатора бекону

Фото: Pexels
Цілий день куштуєш страви із сальцем та отримуєш 1000 доларів.

Ще одна робота мрії. Каліфорнійська бургерна придумала незвичну посаду й тепер розшукує працівника. Вакансія у мережі Farmer Boys звучить так: "дегустатор бекона". Всі правила подачі своєї кандидатури на вакансію можна знайти на сайті закладу, пише The New York Post.

Фото: Instagram farmerboysfood

Що має робити "беконів дегустатор"? Небагато: упродовж 8-годинного робочого дня куштувати усі страви з беконом та повідомляти про їхню якість. За це заклад буде платити аж 1000 доларів на день. Ідеальний кандидат має бути від 18 років з відкритою Instagram-сторінкою. У соцмережах Farmer Boys - компанії, що розшукує дегустатора, - навіть опублікували пост-оголошення, де написали:

"Ми запускаємо першу вакансію працівника, відповідального за бекон. Один день – $1000 – їж бекон! Запости фото або відео на свою сторінку, поясни в підписі, чому ти найкраще підходиш для цієї роботи. Використай хештег #FarmerBoysBaconIntern та познач @FarmerBoysFood у пості до 20 серпня. Переможця оголосять 27 серпня 2019 року".

Тому, якщо стомився ходити по бізнес-ланчі, то бізнес-ланч прийде до тебе. Точніше не тільки ланч, а й сніданок, вечеря та все на світі. Адже отримавши таку роботу мрії, голодним не будеш ніколи. Тільки питання: на скільки тебе вистачить?

Матерiали по темi
Instagram розшукує фахівця з мемів
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту