Роботи замість персоналу: в Південній Кореї відкрили безконтактні кінотеатри

Фото: Unsplash by Felix Mooneeram
Все для того, щоб відвідувачі почувались у безпеці від коронавірусу.

Карантин карантином, а в кіно хочеться.?

У Південній Кореї придумали спосіб, як зробити похід людей до кінотеатру безпечним від коронавірусу. Власники закладів запровадили безконтактні технології. І це вперше у світі, пише Variety.

От, наприклад, у залах мережі CJ-CGV на острові Йоийдо персонал замінили роботами. Там встановили автоматичні каси для покупки і сканування квитків. Окрім цього розробили спеціальний мобільний додаток, який дозволяє глядачам замовляти закуски і напої.

Подібна система запрацювала також у мережі Lotte Cinema (у 22 зі 130 кінотеатрів). Відвідувачі можуть забронювати, обміняти і забрати квитки, а також замовити закуски в AI-кіосках з системами розпізнавання голосу. А для доступу на фільми з обмеженнями за віком необхідно відсканувати посвідчення особи.

Технології атакують у хорошому і вигідному для нас сенсі. Щоправда, шкода, що в Україні така система навряд запрацює. Але віримо у краще - наприклад, що вірус заспокоється, і ми знову будемо ходити у нормальні "контактні" кінотеатри.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту