Роллінг Стоунз погрожує Трампу судовим процесом за використання їхньої музики у виборчій кампанії

Представники гурту кілька разів зверталися до організаторів кампанії Трампа, проте ті їх ігнорують😯

Представники Трампа почали використовувати пісні Мікка Джаггера та Кіта Річардса ще під час минулої президентської гонки в 2016 році. Ще тоді представники виконавців заявили, що «The Rolling Stones не підтримують Дональда Трампа. Композиція «You Can not Always Get What You Want» була використана без дозволу групи». Про це пише журнал Rolling Stone.

У поточній кампанії Трампа також використовується музика гурту. У зв’язку з цим юридична та правозахисна компанія BMI, що представляє інтереси музикантів, направила Трампу ще один лист в якому заявила про заборону використання композицій групи, а також заявила, що в разі порушення цієї заборони президенту США доведеться зіткнуться з судовим позовом.

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту