Росія виплатить Україні 3 млрд доларів боргу за газ

Фото: Unsplash by Martin Adams
Рішення прийняли на переговорах про транзит газу, що проходили в Мінську.

20 грудня у Мінську відбулись переговори про транзит газу. За їх результатами, Російська сторона погодилась виплатити Україні 3 мільярди доларів боргу за рішеннями Стокгольмського арбітражу. Єврокомісія на переговорах брала участь онлайн, пише Hromadske.

Помічник президента України Андрій Єрмак повідомив так: "Ми повертаємось додому з дуже хорошими новинами, і матимемо транзитний контракт на вигідних для України умовах. Завдяки цим домовленостям Україна отримає 3 мільярди доларів згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу".

Він наголосив на тому, що виплата буде здійснюватись грошима, хоч раніше і були обговорення щодо того, щоб погасити борг газом.

Додав також, що детальніше про домовленості про газ між сторонами можна буде дізнатися під час прес-брифінгу в Офісі президента, який пройде 21 грудня.

Наразі відомо тільке ще те, що питання відновлення прямого постачання газу з Росії в Україну на переговорах у Мінську не піднімалось. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту