Росію на чотири роки відсторонили від Олімпійських ігор та чемпіонатів світу

Фото: Facebook Олимпийские игры

Виконком Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) схвалив рекомендації щодо відсторонення російських спортсменів від участі в усіх міжнародних турнірах.

На засіданні, яке відбулось у Лозанні, розглянули питання статусу РУСАДА (Російського антидопінгово агенства). Рішення про його невідповідність Антидопінговому кодексу було прийняте одноголосно, пише Inside The Games. 

Росію відсторонили від участі в усіх міжнародних турнірах на чотири роки, включаючи Олімпійські ігри та чемпіонати світу. Але заборона участі російських спортсменів у змаганнях не розповсюджується на Євро-2020. 

Окрім участі в усіх змаганнях, Росія не зможе також приймати у себе вдома великі турніри. 

Також російським держслужбовцями і керівництву Олімпійського комітету Росії (ОКР) і Паралімпійського комітету Росії (ПКР) заборонять відвідувати міжнародні спортивні заходи в найближчі чотири роки.

Таке покарання виголосили РФ через їх маніпуляції з допінгом. Місцеві спортсмени масово здійснювали підміну допінг-проб Московської антидопінгової лабораторії. 

Матерiали по темi
Через "гру" з допінгом Росію залишать без двох Олімпійських ігор
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту