Рослинне молоко у США призвело до банкрутства найбільшого виробника коров'ячого молока

Фото: Unsplash by Anita Austvika
Компанії вже 94 роки, але в 2019 її акції значно впали.

На кожному кроці чуємо - вівсяне, мигдальне, соєве молоко. Дедалі більше українців обирають саме ці напої, щоби додати до кави чи залити вівсянку зранку. Кажуть, що хоч це і дорожче звичного коров'ячого молока, зате смачніше та значно корисніше для організму.

В Америці вже давно почали переходити з молока тваринного походження на рослинне. В результаті в 2019 році найбільший виробник коров'ячого молока у США Dean Foods збанкрутував, пише CNN.

Компанію заснували ще 94 роки, вона успішно працювала весь час, проте цього року її акції впали на 80%, продажі зменшились на 7%, а прибуток на 14%. 

Якщо подивитись на глобальний ринок рослинного молока, то до кінця року він зросте до 18 мільярдів доларів і це на 3,5% більше, ніж 2018 року. 

Щоправда, не все втрачено - ринок традиційного молока тваринного походження поки переважає. Він сягає 120 мільярдів доларів.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту