Фото: Unsplash

Розкажи сайту про свій карантин й увійди в історію

Щоб майбутні покоління могли точно усвідомлювати, як це — страждати від ізоляції під час пандемії.

Вчені з Аризонського університету шукають історії для того, щоб увічнити час пандемії коронавірусу. Це зазначає видання Futurity.

Вони створили сайт, на який кожен охочий може надіслати історію своєї ізоляції. Це потрібно для того, щоб в майбутньому люди могли мати повну картину того, як проходили часи COVID-19.

"Всі ми зараз є носіями тих знань, якими точно захочуть володіти майбутні покоління, — розповіла авторка проєкту Кетрін О'Доннел. — Я завжди шкодую про те, що про минулі епідемії не збереглося таких архівів, де були б зібрані голоси звичайних людей".

Вчені уточнюють, що історія не обов'язково повинна бути особистою: можна розповісти про досвід родичів або друзів, які заперечують небезпеку коронавірусу тощо.

Крім тексту, можна відправляти фотографії, аудіо чи відео. Головне — не надсилати меми або популярні фото а-ля порожніх полиць в магазині або гір туалетного паперу вдома. Таких матеріалів в архіві достатньо.

Відправляти свої історії карантину потрібно сюди 👈🏻.

Матерiали по темi
Українська співачка - про карантин на круїзному лайнері: "Туристи зійшли, а ми лишилися у відкритому морі"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту