Фото: cusscollar

Розробка року. Дизайнери створили нашийник, який матюкається щоразу, як гавкає собака

За словами творців, це спроба перекласти собачу мову на людську 😆.

MSCHF - це фірма, яка розробляє різні девайси для повсякденних потреб. Але з "родзинкою".

Компанія вже випустила бонг у вигляді гумової курки та нейромережу, що генерує зображення людських стоп. Тепер вони дісталися до домашніх вихованців.

Як повідомляє Ніж, бюро створило нашийник для собак, що лихословить у момент гавкоту тварини. Для цього до звичайного нашийника розробники прикріпили динамік із шумоміром, який активується в момент перевищення звуку від 80 децибелів.

Компанія створила нашийник "по приколу", оскільки він не має якоїсь певної мети. Але він відмінно веселить людей і якісно переводить собачий гавкіт. Правда, тільки на англійський матюк 😆.

Нашийників випустили обмежену кількість, і на даний момент у продажу їх немає. Але якщо раптом вони з'являться - запам'ятовуйте: ціна чудо-перекладача - 60 доларів.

Не так вже й багато за переклад собачого обурення на зрозумілу нам мову 😁.

Тільки-но послухайте 😆:

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту