Фото: STANDARD TOILET

Розробка року. Незручний унітаз, який відучує довго перебувати в туалеті

"Пристрій" створили для працівників офісу, щоб ті не "линяли" від своїх обов'язків ?.

Британська компанія StandardToilet розробила унітаз, котрий має 13-градусний нахил.

Завдяки цьому рішенню людина не може просидіти на туалеті більш як п'ять хвилин. В іншому випадку у неї починають затікати ноги, пише Daily Mail.

За ненависну розробку відповідає інженер Махабір Гілл. Він створив такий унітаз з розрахунком на те, що офісні співробітники будуть проводити менше часу на унітазі. Гілл впевнений, що його розробка збереже компаніям мільйони.

Але незвичайний унітаз робить позитивний вплив і на здоров'я співробітників. Виявляється, що через тривале сидіння на туалеті у людей підвищується шанс заробити геморой, а "похилий" туалет вирішує цю проблему ?. Крім того, у людини не так сильно слабшають тазові м'язи.

Але на цьому компанія зупинятися не збирається. Далі в її планах - унітаз з 35-градусним нахилом. Ну щоб тільки наблизився до кришки - вже пора бігти назад за робочий стіл.

Звичайно, британським співробітникам ідея стартапа здалася жахливою. Вони запевняють: якщо людина в офісі довго сидить в туалеті, проблема не в її бажанні менше працювати. А в тому, що умови в компанії - огидні.

А як вважаєте ви?

Матерiали по темi
Мода на золоті унітази: для кого, навіщо та за скільки
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту