Розробники техніки розповіли, що прийде на зміну смартфонам

За їхніми підрахунками, ера "розумних телефонів" закінчиться приблизно через два роки.

Швидкий зв'язок, зокрема 5G, зробить смартфони непотрібними. Такий прогноз дають IT-гіганти, які вже зараз вступили в перегони зі створення нового типу дейвайсів. Вони вже через кілька років прийдуть на зміну звичним смартфонам, повідомляє hightech.plus.

Президент Qualcomm Крістіано Амон вважає, що зв'язок 5G зробить підключення до хмарних сервісів швидким і надійним, а прогрес у мініатюризації призведе до того, що через декілька років ми змінимо смартфони на AR-окуляри.

Зараз велику ставку на розвиток технологій доповненої і віртуальної реальності у різних поєднаннях роблять багато провідних компаній - наприклад, Facebook, Microsoft, Lenovo і Apple. А також низка амбітних стартапів.

Амон вважає, що переломний момент настане, коли функціональні AR-окуляри будуть виглядати майже так само, як і звичайні. Відбудеться це орієнтовно через два роки.

"Це не заміна телефону, у вас просто буде інший пристрій. Уявіть це собі як еволюцію окулярів", - пояснює він в інтерв'ю Busieness Insider.

Амон підкреслює: розумні окуляри не просто змінять те, як ми отримуємо доступ до інформації, вони трансформують соціум:

"Тому що у вас ось-ось з'явиться технологія, аналогічна віртуальній присутності".

Окуляри зможуть ідентифікувати власника абсолютно надійно - за обличчям, райдужкою і пульсом відразу, наприклад - підключати його до конференції, до хмарним сховищ і соцмереж, де ми будемо зустрічати такі ж аватари знайомих у вигляді проекцій на AR-кулі.

Якщо більшість розрахунків виконувати у хмарі, то окуляри цілком можна зробити мініатюрними і недорогими, а значить, доступними і популярними.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту