"Розсміши коміка" змінює формат: виступати будуть зірки, а гроші віддадуть на благодійність (фото)

Фото: "Квартал 95"
Тим, хто коміка не розсмішить, доведеться докласти свої гроші.

У Києві відбулися зйомки нового сезону проекту "Розсміши коміка", який незабаром покажуть на "1+1". Цього року крім змін суддівського складу - місце Володимира Зеленського, як і в дитячому варіанті програми, дісталося Юрію Ткачу - шоу знайшло новий формат.

Як повідомили у "Кварталі 95", відтепер учасники намагатимуться заробити гроші, розсмішивши коміків, вже не для себе, а щоби допомогти іншим людям. За словами одного з редакторів проекту Михайла Мартинюка, новий сезон "Розсміши коміка" вирішено було зробити благодійним, і увесь виграш учасники будуть віддавати на реалізацію соціальних проектів по всій країні. Наприклад, на створення дитячого майданчика або інклюзивної сенсорної кімнати.

Крім того, в новому сезоні учасники боротимуться за виграш цілою командою, яка представляє одне з міст України. "Всього у нас буде вісім команд, у кожному випуску - представники таких міст: Київ, Одеса, Вінниця, Полтава, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя та Дніпро", - говорить Мартинюк.

І якщо раніше в "Розсміши коміка" часто приходили спробувати свої сили люди з народу, то в новому сезоні цю можливість довірили професіоналам і зіркам. У проекті глядачі побачать у шоу вже відомих гумористів, акторів, учасників stand-up проектів і популярних медійних особистостей (серед них, наприклад, Олександр Пікалов, Влад Яма, Арсен Мірзоян, Юрій Великий, Дмитро Коляденко, учасниці "Жіночого Кварталу").

Фото: "Квартал 95"

Також вперше за вісім років існування програми з'явиться "незгораюча сума". Якщо учасник після чергової хвилини гри не зможе розсмішити Євгена Кошового та Юрія Ткача, у нього все одно на рахунку залишаються раніше зароблені гроші. Правда, з'явилося й інше правило. На початку програми кожна команда заявить соціальний проект і суму, яку планує для нього зібрати спільними зусиллями. Якщо ж учасникам це не вдасться, то їм доведеться докласти відсутню суму з власних кишень.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту