Руки геть від значка: в Україні заборонили перевдягатися в поліцейських

Щоб прийти на костюмовану вечірку в образі гарячого правоохоронця, вам доведеться ним стати

З 2 травня в Україні почали діяти штрафи за незаконне використання поліцейської символіки.

Як говориться у законі: "Ознаками належності до поліції є символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання, відомчі відзнаки, спеціальний жетон та службове посвідчення поліцейського"

Звичайно, це допоможе захистити українців від шахраїв. Адже, прикриваючись поліцейською формою, деякі аферисти намагались обдурити найбільш довірливих з нас. Та навіть якщо ви заробляли на життя, виступаючи в цьому образі на дівочих-вечорах, або просто планували прийти на костюмоване свято  в образі правоохоронця  - готуйтеся до того, що за це доведеться дорого заплатити.

Покарання поширюється на всіх - і на фізичних осіб, і на юридичних, і навіть на органи влади місцевого самоврядування. Його розмір від 34 до 85 тисяч гривень в залежності від статусу порушника та ступеня провини.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту