Руслан Сенічкін: Моя улюблена книга - про смерть, але вона допомагає зрозуміти життя

Успішні та відомі українці продовжують ділитись своїми книжковими вподобаннями. Сьогодні свою літературну колонку для читачів "Йоду" підготував ведучий "Сніданку з 1+1".

Зараз я читаю багато документалістики, художню літературу давно вже не брав до рук. А моя улюблена книга сьогодні - "Життя після життя" Раймонда Моуді. Вона допомогла мені по-іншому подивитися на все, що ми робимо, і зрозуміти важливість життя.

Хоча, фактично, це книга про смерть. Автор описує це явище як неодмінну частину нашого життя і нашої реальності: "Все колись починається і колись закінчується". На досвіді різних людей він пояснює, що це за явище, як його переживають, як бути до нього готовим. Там є навіть наукові дослідження, які вплетені в сюжетні лінії цієї книги.

Дуже рекомендую цю книгу. Вона допомагає мудріше глянути на життя та зрозуміти, що воно надважливе. Адже деякі люди його не цінують.

Про власний досвід написання книжок

До речі, я також працював над книгами як автор. Усе почалося з рубрики "Правильний сніданок" в ефірі нашого ранкового шоу. Два з половиною роки ми разом з глядачами вчилися готувати та протестували, напевно, до пів тисячі рецептів. І всі вони були вдалими!

У кадрі жодних кухарів-дублерів у мене не було, жодну страву не доставляли на знімальний майданчик приготованою. Хоча сюжет тривав у середньому 4 хвилини, ми знімали процес "від" і "до", витримуючи всю технологію. Це було важливо, насамперед, для нас, щоби показати достовірний результат кулінарного експерименту.

Отак я відкрив у собі кулінарний талант, який потім втілився у моїх трьох книжках з перевіреними мною ж рецептами: "Сніданки", "Сніданки для дітей" і "Сніданки в саду".

Конкурс

У читачів Йод.media є можливість виграти книгу "Сніданки в саду" з автографом Руслана Сенічкіна.

Також про свою книжку, що запам'яталася на все життя, розповіла колега Руслана Сенічкіна по "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір.

Людмила Барбір і Руслан Сенічкін.
Матерiали по темi
Людмила Барбір: Ця книга вразила мене ще в школі, але я й досі знаходжу в ній нові сенси
Руслан Сенічкін
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту