Відеоекскурсія першою виставкою Сальвадора Далі у Києві: гравюри генія про людські пороки

Розповідь про головного сюрреаліста світового мистецтва і його гравюри, які той створив за мотивами роману "Гаргантюа і Пантагрюель". Чому це треба побачити.

10 червня в приміщенні аукціонного дому "Золотое сечение" відкрилася виставка "Пустотливі сни Пантагрюеля". Це серія гравюр іспанського сюрреаліста Сальвадора Далі, на яку його надихнув роман французького письменника Франсуа Рабле "Гаргантюа та Пантагрюель". Роботи розповідають про людські гріхи, але у звичній для художника манері — з метафоричними значеннями й химерними формами придуманих істот.

Це вперше в українській історії на виставці показують оригінальні роботи Далі. Кожен відбиток особисто підписаний рукою іспанського художника.

Ми поговорили з головою відділу "Приватних продажів" аукціонного дому, Світланою Старостенко, про те, чому на виставку варто сходити навіть тим, хто ніколи не чув ім'я Сальвадора Далі.

До речі, гравюри будуть доступні для перегляду тільки до 26 червня.

Адреса "Золотого сечения": вул. Первомайського, 4.

Вхід безкоштовний, але з дотриманням масочного режиму. У приміщенні можуть одночасно перебувати лише 10 осіб, тому у вихідні дні готуйтеся до черг.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту