Samsung розпочала роботу над технологією 6G - обіцяють закінчити до 2028-го року

Фото: Gerd Rohs, Pixabay
Орієнтовна швидкість мережі становитиме 1000 Гбіт/с.

Корпорації та технічно розвинуті країни вважають, що можливостей 5G незабаром буде недостатньо для сучасного світу. Так думають і керівники компанії Samsung, які повідомили, що вже розпочали роботу над шостим поколінням мобільного зв'язку, пише hightech.plus.

У першу чергу мережі шостого покоління будуть спрямовані на широкого споживача, автономні автомобілі та інноваційні технології. Компанія окремо виділила три напрямки: змішану реальність (XR), високоякісні мобільні голограми й цифрові копії.

Що стосується вимог до 6G, то їх також три - продуктивність, архітектура і надійність. Орієнтовна швидкість мережі становитиме 1000 Гбіт/с при затримці менше 100 мікросекунд. При цьому пікова швидкість виросте в 50 разів, у порівнянні з 5G, а латентність буде на 90% нижчою.

Архітектурні вимоги означають створення інфраструктури для інтеграції 6G в повсякденне життя, включаючи нові смартфони, що підтримують нові протоколи підключення, 6G-вишки і нові частотні діапазони. У ролі технологій-кандидатів, які знадобляться для реалізації 6G, Samsung розглядає терагерцові частоти, дуплексні технології, розвиток топології мережі і штучний інтелект.

Компанія планує перейти до розгортання мережі 6G у 2028 році, а до комерціалізації у 2030 році.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту