Samsung запустив послугу безкоштовної дезінфекції смартфонів ультрафіолетом

Photo by Alexandru Acea on Unsplash
Виробники електроніки борються з пандемією разом з усім людством.

Особиста гігієна - один з головних способів профілактики коронавірусу. Компанія Samsung вирішила допомогти в цьому користувачам своїх гаджетів, запустивши послугу по дезінфекції смартфонів Galaxy Sanitizing, пише Naked Science.

Звичайно, можна протирати девайс спиртовою серветкою або звичайною хусткою. Але в Samsung попереджають, що це може завдати шкоди покриттю дисплея і корпусу смартфона. Galaxy Sanitizing - безконтактне очищення смартфона ультрафіолетовим випромінюванням, яке ніяк не зашкодить поверхням пристрою.

Компанія провела попереднє тестування методики і стверджує, що ультрафіолет ніяк не впливає на продуктивність. Однак представники Samsung не рекомендують проводити УФ-дезінфекцію в домашніх умовах за допомогою сторонніх приладів.

Продезінфікувати гаджет можна в сервісних центрах і офіційних магазинах компанії. Зараз ультрафіолетове очищення доступне в 19 країнах світу, найближчим часом з'явиться ще в 25. Щодо наявності послуги в Україні - уточнюйте в сервісних центрах ваших міст.

УФ-дезінфекція усуває до 97,7% патогенних мікроорганізмів в медичних установах, а короткохвильовий ультрафіолет знищує віруси грипу.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту