Сайт дня. Створюємо музику за допомогою міміки

В Інтернеті з'явилася сторінка, на якій людина може створити мелодію своїми губами, очима та шиєю 😜.

Лондонське агентство Pentagram придумало, як оригінально привітати родичем і друзів зі святами. Спільно з дизайнером Юрі Судзукі вони розробили інтерактивну онлайн-платформу Face the Music. Вона розпізнає рухи обличчя і нахил голови, а після перетворює їх в музику. Таким чином, можна зіграти дабстеп, оперу або блюз, просто відкриваючи рот або закриваючи очі 😉. Система реагує на будь-які зміни на людському обличчі й підлаштовує ритм мелодії, передає say-hi.me.

На сайті доступні чотири показові ролики, як користуватися музичною машиною-кривлякою. Їхнім головним героєм є сам Судзукі, який демонструє правила роботи платформи. Поки він божеволіє, на задньому плані бісяться його колеги, які виконали ролі танцюристів і музикантів 😅.

Dubstep
Blues

Дизайнер пояснив, що ідея створення проєкту виникла випадково: він разом зі звукорежисером сміялися так, що буквально боліло обличчя. Але через гнітючі новини приводів так сміятися практично не залишається, тому потрібно дарувати людям шанс від душі повеселитися.

"Як і багато дизайнерів, я страждаю на дислексію. Мені сказали, що дислексія пов'язана з мозком і тілом. Тому я придумав новий спосіб створення музики. Вам не потрібно проводити маніпуляції руками. Рух обличчя може стати кращим і набагато більш потішним способом створення музики", - додав Судзукі.

Спробувати себе в додатку можна тут 👈. Правда, для цього не забудьте ввімкнути веб-камеру 😉😉. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту