Сайт знайомств пояснив, чому заблокував акаунт Шерон Стоун

Фото Facebook @Sharon Stone
Користувачі соціальних мереж не повірили, що зірка "Основного інстинкту" може шукати собі пару в інтернеті

У новорічні свята всім нам хочеться бути поряд зі своєю сім'єю. Напевно, це надихнуло популярну актрису пошукати собі пару в популярному в США додатку Bumble. Але, всупереч очікуванням, голлівудську на зірку чекала не черга з кавалерів, а "бан". Люди почали масово скаржитися на її профіль.

"Ми можемо зрозуміти наших користувачів, які подумали: Це занадто добре, щоб бути правдою. Тим більше її профіль не пройшов верифікацію по фотографії. Для перевірки через Bumble користувачам пропонується зробити селфі, яке імітує випадкову позу на фото, згенерованому системою, - заявив представник Bumble і приніс вибачення міс Стоун.

Сервіс виправив помилку після того, як актриса опублікувала скріншот в твіттері і поскаржилася на несправедливість: "Ей, Bumble, мене виключають?". Зараз її аккаунт відновили, але акторка поки не прокоментувала, чи буде вона продовжувати пошуки пари в цьому додатку.

Нагадаємо, що Шерон Стоун зараз 61 рік. Вона сама виховує трьох прийомних синів. Актриса двічі була заміжня.

Так що не варто скидати сайти знайомств з рахунку, якщо завжди мріяв про побачення з голлівудською зіркою. Іноді під Новий рік навіть там трапляються дива.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту