MONATIK влаштував танцювальну "вечеріночку" на сцені по щиколотку у воді

Попри зливу, на концерті в Одесі разом з Монатіком виступили Віра Брежнєва і Надя Дорофєєва. Було не тільки волого, а й гаряче. ?

З 10 червня набув чинності дозвіл на проведення заходів просто неба. Тому гарячі літні ночі не змусили себе чекати??? І цей сезон в Одесі відкрили MONATIK і група Bez Obmezhen. Цікаво, що перед концертом Діма в своєму істаграмі звернувся до фанів з проханням дотримуватися норм МОЗ.

Попри проливний дощ, Монатік дуже ярко і гаряче запалював у нічному клубі Ibiza. Цьому не завадила навіть сцена, яка була деякий час по щиколотку у воді, а також пляжні парасольки, що винесли, аби прикрити артистів від зливи. Танцювальна "вечериночка" вдалась.

Виступ MONATIK в Одесі відвідали: Віра Брежнєва, Надя Дорофєєва, Макс Барських, Санта Дімопулос, Катя Сільченко, Іван Фролов, Поліна Неня, Валерія Гузема, Леонід Мартинчук, Маша Дідковська, Анна Осмехіна і інші публічні персони. Причому Брежнєва і Дорофєєва не тільки танцювали, а й виступили на сцені разом з Дімою.

Але це краще бачити. ?

"Теперь давай танцуй! Что смущает тебя?" (с)

"ВЕЧЕРіНОЧКА" з Вірою Брежнєвою:

З Надею Дорофєєвою:

Матерiали по темi
MONATIK та Віра Брежнєва випустили гарячий хіт цього літа
Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту