Сценарій другого сезону "Ранкового шоу" переписують, щоб зобразити актуальну ситуацію у світі

Попри те, що перші серії нового сезону вже зняли.

До початку пандемії знімальній групі серіалу "Ранкове шоу" вдалося зняти два епізоди другого сезону.

Але потім зйомки припинилися.

Тепер, після того, як кіноіндустрія починає оживати, з'ясувалося, що сценаристи переписують сюжет майбутнього сезону. Про це виданню Deadline розповів актор Марк Дюпласс, який в серіалі зіграв продюсера Чіпа Блека.

За словами актора, так вони актуалізують серіал, що відбувалося і з першим сезоном. Вже були відзняті перші серії "Ранкового шоу", як з'явився рух #MeToo проти сексуального насильства. Тоді сценаристи вирішили зробити цю тему центральною в серіалі.

"Ми зняли два епізоди, перш ніж зйомки припинилися через пандемію. Але я знаю, що другий сезон також переписують. Це безумство, адже те саме відбувалося з першим сезоном. Тоді у них був готовий сценарій, але вони переписали все, щоб включити рух #MeToo. І тепер ми маємо справу з іншим глобальним явищем. Я не знаю, що саме вони роблять, але знаю, що вони переписують сценарій", - розповів актор.

Перший сезон "Ранкового шоу" вийшов на Apple TV+ 1 листопада 2019 року. Серіал відзначили багатьма нагородами, як три номінації на премію "Золотий глобус" і перемоги в категоріях найкращої акторської гри Гільдії кіноакторів США.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту