Сексі-"Птах": Dj NANA в новому кліпі піднімає не тільки настрій (відео, фото)

Звабливе декольте, еротичні танці, нейлонові наряди - все це здатне затуманити голову і підняти тиск навіть найстійкішим чоловікам 😉

Dj NANA, яку ще називають найсексуальнішою дівчиною-діджеєм України, знову вийшла за рамки звичного розуміння діджеїнгу. Тепер з кліпом на авторський сингл "Птах".

Нове відео відчиняє двері в будинок відвертих бажань і перевтілень Dj NANA. Там героїня зустрічається зі своїм другим Я - розкутим, провокаційним і навіть зухвалим.

За сюжетом, їхнє знайомство плавно перетікає від холодного відторгнення до взаєморозуміння, а в фіналі Dj NANA возз'єднується зі своїм альтер его.

Красивої еротики у кліпі досхочу.

Деякі епізоди кліпу настільки відверто-еротичні, що навіть артистка, яка колись була солісткою групи NIKITA, збентежилася на зйомках.

- Переживала перед сценою, де я майже оголена, тіло прикривала лише одна накидка, - розповідає Dj NANA. - Але режисер і команда спрацювали так професійно і швидко, що часу бентежитися просто не було. Їм вдалося зберегти всю естетику в кадрі і баланс між тяжінням і недоступністю...

Є в кліпі й "танці на столі". Але особливі!

- Це історія про те, що кожній дівчині потрібно взаємодіяти зі своїм внутрішнім Я. Дуже важливо дізнатися себе з іншого боку і прийняти, зазирнути вглиб, стати кращою версією себе. Не варто соромитися своїх бажань і фантазій, висловлюй свою сексуальну енергію і будь вільною, як птах! - пояснює Dj NANA свою ідею.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту