Фото: p.pelmeni

Сексистська реклама пельменів виявилася пранком. Але мережа все одно обурюється

За словами власників пельменної, це була соціальна акція. Але не всі це зрозуміли.

Скандальна фотографія в Інстаграмі київської пельменної, на якій зображена дівчина з соусом на обличчі, виявилася провокацією.

Про це повідомили власники закладу в тій же соцмережі. Допис мав на меті привернути увагу людей до проблеми насильства і сексизму. І тільки таким радикальним способом, за словами авторів, це було реально зробити.

"Як ще можна було змусити людей поширити статистику даних проблем?! Коли запахло скандалом, про нас написали багато ЗМІ, але, намагаючись оцінити масштабність проблеми домашнього насильства в Україні, ми знайшли тільки статистику за 2018 рік. Що, цікаво?", - жорстко звернулися до підписників власники.

View this post on Instagram

Ну нарешті. Нарешті ти звернув на нас увагу! Що ми мали ще зробити, щоб ти зрозумів – соціальна проблема вимагає голосу. Гучного, надривного, скандального. Голосу, на який зійдуться небайдужі. Зійдуться всі, хто почув. ⠀ В нас є історія, яка включає в себе три проблеми, що трансльовано в попередніх публікаціях: сексизм, наркозалежність та домашнє насилля. А ще є сотні інших, про які мовчать: расизм, буллінг, кіднепінг – це те, про що треба голосно говорити. #ПельменіГоворять ⠀ А тепер переглянь ще раз текст публікацій, репости яких зробили 20 тисяч разів, охоплення яких більш 150 тисячі людей. Коментарі, кількість яких досягла більше 4 тисяч. Що бачиш? ⠀ Як ще можна було змусити людей поширити статистику даних проблем?! Коли запахло скандалом, про нас написали багато ЗМІ, але намагаючись оцінити масштабність проблеми домашнього насилля в Україні, ми знайшли лише статистику за 2018 рік. Що, не цікаво? ⠀ Ми не показали вам, а змусили побачити актуальні цифри, а тепер нехай говорять усі!

A post shared by П.Пельменi (@p.pelmeni) on

Але навіть це зізнання не допомогло пельменній "очистити" репутацію. Користувачі називають власників "провокаторами", а реалізацію ідеї - жалюгідною. Деякі вважають, що пояснення власників - не більше, ніж спроба виправдатися.

karma_k8ty: "Є стільки хайпових тем, могли зробити офігенно оригінальну рекламу, а зробили шматок гівна, який засмердів так, що ні в кого не вистачило сил терпіти цю ***ню. Погана реклама - теж реклама? Ну-ну. Хто буде купувати цю продукцію?"

anastasiia_surova: "Ця реклама, ваш контент і тепер цей ролик показує, як все погано в Україні не тільки з соціальними ініціативами, а й в суспільстві. Той момент, коли намагався зробити хайп на соціальній проблемі 🤦♀️ хвалитися тим, що про тебе заговорили в ЗМІ, хвалитися статистикою 🤦♀️ це дно. Жертвам домашнього насильства ваша статистика не допоможе 🚫"

ra_dana: "Я не замовляв повію, я провокував ЗМІ". Дуже невдала відмазка. Дуже"

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту