Село з мультику: у містечко-прототип для "Крижаного серця" просять не приїжджати

Фото: Twitter Oliver ‏
Щодня його відвідують 10 тисяч туристів. Дехто думає, що це не село, а просто тематичний парк.

Пам`ятаєте чарівне містечко з мультфільму "Крижане серце"? Отже, коли створювали Ерендел, то надихнулись австрійським реальним селом Гальштат, пише Independent. А зараз воно стало таким відомим через популярний диснеївський анімаційний фільм, що його влада наполегливо просить туристів туди не приїжджати. 

У маленькому Гальштаті живе 780 людей. На день його відвідує 10 тисяч туристів. Підрахували, що це вшестеро більше туристів на душу населення, ніж у Венеції. Кажуть, що багато відвідувачів серйозно думають, що це тематичний парк, а не справжнє звичайне село.

Мер Гальштата Олександр Шойц заявив, що таку цифру відвідувачів потрібно точно скоротити щонайменше на третину. 

"Гальштат - це важлива частина історії культури, а не музей. Ми хочемо скоротити кількість як мінімум на третину, але в нас немає можливості їх зупинити", - сказав він The Times. Мер також повідомив, що був розроблений план скорочення кількості туристичних автобусів на третину. 

Додамо, що село отримало статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 1997 році, частково завдяки своїй 7000-річній соляній шахті, найдавнішій у світі. Воно розташоване поблизу Зальцбурга, поруч з озером, біля підніжжя гір Зальцкаммергут. Будинки там збереглись ще із 16-ого століття, також є лютеранська церква. До речі, в мультфільмі в цьому приміщенні розташований замок королеви Ельзи.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту