Серіал "Чорнобиль" отримав найбільше номінацій BAFTA TV Awards 2020

Фото: Facebook BAFTA
Також він став одним з лідерів за кількістю нагород за всю історію премії.

Британська академія телебачення і кіномистецтва оголосила номінантів BAFTA TV Awards 2020. Цьогоріч найбільше номінацій у серіалу "Чорнобиль", їх - 14. А на другому місці - серіал "Корона". Його згадали у сімох номінаціях, повідомляє Variety.

Мінісеріал "Чорнобиль" став також одним з лідерів за кількістю нагород за всю історію BAFTA TV Awards. Такі самі результати минулого року показав серіал "Вбиваючи Єву". 

Комедійний серіал BBC "Флібег" отримав 6 номінацій. На таку саму кількість нагород претендує і трилер BBC і Netflix "Giri/Haji" (Обов’язок/Сором). П’ять номінацій у фентезійного серіалу HBO і BBC за мотивами однойменної трилогії Філіпа Пулмана "Темні матерії". По чотири номінації у серіалів "Вбиваючи Єву", "Статеве виховання" і "Top Boy".

Повний список номінантів можна подивитись на офіційному сайті BAFTA TV Awards.

Онлайн-церемонія нагородження премії BAFTA TV Craft Awards 2020 відбудеться 17 липня, а BAFTA TV Awards 2020 - 31 липня. 

Матерiали по темi
Серіал "Чорнобиль" отримав 7 нагород "Еммі"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту