Фото: Unsplash

Щастя людей не залежить від того, чи мають вони пару, чи ні, - дослідження

Самотність також має здатність робити життя яскравішим.

Науковці з Мічиганського університету дослідили якість стосунків 7,5 тисяч людей у віці від 18 до 60 років. Майже 80% з цих людей були у шлюбі з однією людиною протягом життя, 8% взагалі не мали партнера, а інші 13 неодноразово одружувалися та розходилися.

Далі вчені провели опитування щодо того, на якому з етапів ці люди відчували себе щасливими та як ідентифікують задоволення від життя зараз.

Виявилося, що одружені та самотні люди відчували щастя майже на одному ж рівні: люди без пари оцінили задоволення від життя на 3,8 балів з п'яти, а з парою - на чотири. 

"Ми були здивовані виявити, що одинокі люди протягом життя, і ті, хто мали стосунки, не відрізнялися тим, наскільки вони щасливі. Це означає, що люди, які любили та втратили, такі ж щасливі, як і ті, хто ніколи не мав партнера", − підсумувала співавторка дослідження Марія Пурол.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту