Фото: @lunastonks/twitter

Що писала Герміона Грейнджер на заняттях в Гогвортсі. Так, вона не просто водила пером на папері

Актриса Емма Вотсон серйозно поставилася до ролі юної чарівниці.

Емма Вотсон, яка зіграла чарівницю Герміону Грейнджер, залишала реальні послання під час знімання фільмів про Гаррі Поттера.

Користувачка Твіттера під ніком @lunastonks виклала фотографію, на якій видно реальний лист Емми Вотсон. Актриса створила його під час сцени, де її героїні потрібно було вести конспект під час уроку трансфігурації в Гогвортсі. Це саме та сцена з другої частини саги, де професор Макґонеґел перетворюється з кішки в жінку, бачачи Гаррі й Рона, що запізнилися.

Як передає Buro 24/7, воно звучить так:

"Мене звуть Емма Шарлотта Вотсон. Мені десять років і я граю Герміону Грейнджер. Зараз у нас урок трансфігурації. Мені подобається це перо. Професор Макґонеґел (кішка) (сумую за Павою) прекрасна, вона чорно-біла. Я б хотіла, щоб моєю вчителькою була кішка ".

У мережі моментально почали обговорювати послання 10-річної давності. Користувачі розчулюються бажаннями юної Вотсон або розбирають її вираження на цитати. Дехто примудряється пожартувати над мімімі-сценою.

"Ось що насправді писала Герміона Грейнджер: "Все це лайно. Я хотіла б тусуватися з братками, пити сидр і курити травку 😈".

Ох вже цей нещадний Твіттер 😆.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту