Що сказав Луческу на своїй першій прес-конференції в "Динамо": головні цитати

Скріншот Zoom
Через карантинні заходи нового головного тренера "Шахтаря" представили онлайн - в Zoom.

75-річний румунський тренер Мірча Луческу, який протягом 12 років очолював донецький "Шахтар", тепер офіційно представлений в якості головного тренера київського "Динамо". Через карантинні обмеження перша прес-конференція нового наставника киян пройшла в онлайн-форматі - на платформі Zoom.

Спочатку тренера представив президент клубу Ігор Суркіс. А потім слово взяв Луческу:

- Дуже радий повернутися в Україну, дуже радий бачити вас, спілкуватися. Я скучив за вами і сподіваюся, що ви теж за мною.

Тренер заявив, що не влаштовуватиме велику перебудову в "Динамо", а постарається розкрити потенціал тих гравців, які є зараз в складі киян:

- Я ніколи нічого радикально не міняю, дозволяю гравцям розкрити свої найкращі якості, дати їм шанс. У мене є тиждень, щоб побачити гравців, познайомитися з ними і зрозуміти, в якому напрямку працювати.

У мене буде індивідуальна співбесіда з кожним гравцем, щоб зрозуміти психологічний настрой, чого вони хочуть від цього життя. Вважаю, що у "Динамо" хороший підбір талановитої молоді. В першу чергу їм потрібно поміняти свій менталітет в плані підготовки.

Що стосується трансферної політики клубу, Луческу сказав наступне:

- Я зустрівся з людьми зі скаутингу, щоби вони надали кандидатури, які є на перегляді. У той же час треба визначитися з точковими посиленнями. Я не можу зараз назвати імена, мені потрібен час, щоб познайомитися і дати кожному гравцеві показати себе.

Також Луческу розповів, що після переходу в "Динамо" розмовляв з президентом "Шахтаря" Рінатом Ахметовим:

- Я подзвонив президентові "Шахтаря" після підписання контракту - він мені побажав удачі. Він зрозумів, чому я це зробив, він знає, що я хотів повернутися в футбол, повернутися в Україну. В чемпіонат, який росте, трансформується. Що я хочу зробити свій внесок у розвиток чемпіонату України.

За словами Луческу, "Шахтар" для нього залишився в минулому:

- "Шахтар" для мене - божевільна історія, але це історія, вона пройшла. Емоції і почуття, звісно, є, тому що була зроблена величезна і класна робота. Але я професійний тренер і маю йти вперед.

Також Луческу відповів на закиди щодо того, що він занадто старий для цієї роботи:

- Не кожен зробить такий крок, як я, в 75. Але я не міг відмовити президенту "Динамо" (Київ) в цій ситуації. Я почуваюся добре, у мене є емоції, запал, які дозволяють бути в центрі поля, вести тренування, а не стояти осторонь. Упевнений, що буду тренувати довгий час. Сподіваюся, що і ті вболівальники, які зараз незадоволені, стануть на наш бік. Вони мають у першу чергу відзначити мою сміливість, яку я мав, щоб прийти в "Динамо" (Київ).

Далі Містер поіронізував над цією ситуацією:

- Упевнений, що найбільш відданими моїми уболівальниками будуть ті, яким за 70 ? Вони краще за інших розуміють мене, що життя триває. І в кожному періоді життя воно прекрасне. Думаю, що якщо мені вдасться, у футбол повернуться тренери, які вже зав'язали. Найважливіше - вірити в те, що ти можеш, що ми можемо. Я вірю в це.

Юлія Мамойленко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту