Що українці шукають на OLX: велосипеди, дивани або пакети для сміття

Рейтинг найпотрібніших - і найдивніших - пропозицій на сайті продажів.

Велосипед став найжаданішим товаром на OLX за перше півріччя 2019 року.

Аналітики сервісу за кількістю запитів підрахували, що його шукали 806 тисяч українців. Це близько 4 з половиною тисяч запитів на день, зазначає MMR.

Крім двоколісного, на OLX особливо популярні кросівки, квартири, дивани й робота. У 10-ку найбільш популярних товарів також увійшли сукні, ноутбуки, будинки, куртки та телефони.

Але це якщо говорити про запити користувачів Android. У власників телефонів на iOS ситуація миліша.

З айфонів українці найчастіше шукають... інші айфони. У 10-ці найпопулярніших запитів на сайті - аж 5 пунктів, що стосуються смартфона від Apple: iPhone 7, iPhone X, iPhone 6, iPhone 6s і просто iPhone.

Крім телефонів, користувачі "яблука" шукають також бездротові навушники й розумні годинники від Apple. Й електронні сигарети з диванами на додачу.

Фото: OLX, дані аналітичної служби за перше півріччя 2019 року

"Йод" вирішив упевнитися в аналітиці сайту - і сам заліз шукати на ньому товари. Крім велосипедів і кросівок, на ньому продають ще масу інших речей. Ми публікуємо "найяскравіші" оголошення, які викликали сміх і подив, а також змусили добряче задуматися над перспективою продажу цих товарів ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту