Фото: Pexels

Що жінки найбільше люблять у чоловіках: відповіді вчених

В опитуванні взяли участь 68 тисяч жінок різної сексуальної орієнтації, тому вірогідність правдивості відповідей – максимальна.

Питання "Чого хочуть жінки?" одвічне. Відповідь на нього вирішили знайти німецькі науковці. Вони провели масштабне опитування жінок різного віку та різної сексуальної орієнтації, аби визначити, які якості жінки найбільше цінують у своїх партнерах та що їм подобається. Проєкт реалізували Геттінгенський університет (Німеччина),  додаток для відстежування жіночого здоров`я Clue та представники компанії з розробки презервативів MyONE, пише Inspired з посиланням на проєкт.

У масштабному опитуванні взяли участь 68 тисяч жінок з 180 країн. Більшість з них відповіли, що найперша якість, яку вони помічають у партнерах – це доброта. Далі - підтримка, інтелект, освіченість та впевненість.

Фото: скрін із сайту проєкту

Разом з цим приваблива зовнішність, красиве тіло та фінансова забезпеченість, які самі чоловіки вважають своїми перевагами, грають меншу роль при виборі партнера. На жінок більше справляє враження бажання партнера мати дітей та однакова (або принаймні схожа) релігійна приналежність.

Фото: скрін із сайту проєкту

Серце жінки також може розтопити приваблива посмішка. Кажуть, що це навіть важливіше, ніж "15 сантиметрів" (згадаймо цей крилатий вислів 😂). 

Фото: скрін із сайту проєкту

Підсумуймо, що треба мати, щоб точно сподобатись своїй обраниці:

· впевнений погляд,

· приємна посмішка,

· ніжний голос,

· любов до дітей,

· не "занудна" бесіда. 

І все – вона розтанула.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту