Щоб схуднути – треба спати голяка: висновки вчених

Жодних виснажливих дієт та спортзалів – достатньо трохи підмерзати уві сні.

Учені Національного інституту США провели чергове дослідження та знайшли аргументи на підтвердження доволі дивної теорії. Виявляється, якщо спати голяка або хоча б у мінімальній кількості одягу, можна схуднути. Повідомляє Daily Star.

Що менше на вас одягу, то більше калорій під час сну ви спалюєте. Як це працює? Ваше організм намагається завжди зберігати нормальну температуру тіла. Щоб це зробити, коли вам прохолодно, організм витрачає більше енергії, тим самим спалюються зайві калорії та прискорюється обмін речовин.

Експеримент тривав місяць. Вчені помітили, що легкий холод під час сну допоміг збільшити в організмах піддослідних рівень бурої жирової тканини, яка необхідна для спалювання калорій, на 42%. У той час жирова метаболічна активність збільшилась на 10%.

Фото: Pexels

Тепер, напевно, людей із зайвими кілограмчиками та сантиметриками точно поменшає. Адже ми всі так любимо поспати. Треба тільки не забути перед сном увімкнути кондиціонер або відкрити вікно, а також зняти тепленьку піжамку. І тоді все - форми 90-60-90 гарантовані.😎

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту