Щоб зменшити ризик ранньої смерті, потрібно бігати, - дослідження вчених

Фото: Unsplash by Tomasz Woźniak

Нове дослідження міжнародної групи вчених показало, що біг, навіть 1 раз на тиждень, вже приносить користь організму. Будь-який рух - корисний для здоров'я та зменшує ризик ранньої смерті, пише The Guardian, посилаючись на сайт дослідження.

Щоб зробити такі гучні висновки, вчені проаналізували 14 попередніх досліджень даного питання. У них, до речі, брали участь понад 230 тисяч людей. У цих експериментах, за даними про те, як впливає рух на їх рівень здоров'я, спостерігали від 5 до 35 років. 

Під час проведення цих досліджень майже 26 тисяч людей померли. Вчені порівняли дані тих, хто бігав та тих, хто не бігав. В результаті висновок лежав на поверхні: люди, які займаються бігом мають на 27% нижчий рівень ризику ранньої смерті. Ризик смерті від серцево-судинних захворювань знижується на 30%, а від раку – на 23%.

Також вчені з'ясували, що кількість, частота та швидкість бігу - не важливі. Радять просто рухатись, адже за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 3,2 мільйони смертей щороку відбуваються через низьку фізичну активність.

Дочитали? От і добре. А тепер кросівки на ноги, посмішку на обличчя (адже вона теж продовжує тривалість життя, як відомо) і - в парк на пробіжку.?

Матерiали по темi
Вчені виявили взаємозв'язок між швидкістю ходьби й старінням
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту