Шибарі, німфоманія і БДСМ. Хто і навіщо відкриває в Києві заклади на секс-тематику

Зухвалі бари або готелі в червоних тонах дедалі частіше зустрічаються на мапі обов'язкових до відвідування під час нічних прогулянок. А оскільки теми сексу в суспільстві вже не під забороною, чому під забороною мають бути подібні тематичні заклади??

Європейський тренд на провокаційні місця, де людям можна розкрити всі свої темні бажання?, дістався України. Хоча заклади на секс-тематику у нас відкривали й раніше, в основному це були поодинокі точки (як відомий заклад "Мазох" у Львові). А зараз вони претендують на звання нового барного буму, адже за останні 3 роки лише в Києві з'явилися кілька "відвертих" закладів та один доволі гарячий готель?. Один з таких барів - "Кекс" - у січні 2020 почав свою роботу.

Ми поговорили з власниками закладів на секс-тематику в столиці та з'ясували, як вони зважилися на подібну провокацію і чому вважають це кроком вперед для розвитку культури в Україні.

"Кекс"

Тип: кав'ярня, бар і секс-шоп

Адреса: вул. Мазепи, 11з

Ольга Холоділова, співвласниця "Кексу":

- За основу нашої ідеї взято три основоположних компоненти: це секс, кава й алкоголь. Є люди, які не п'ють кави, але вони займаються сексом і п'ють алкоголь. Чи навпаки. У світі не вистачає сексуальних закладів, щоб були й освітні лекції, і хороша кава, і класні коктейлі в якості солодкої пігулки.

До всього цього ми додали секс-шоп, який розташований у підвальному залі бару. Ідея прийшла просто: я і моя подруга Тетяна, співвласниця "Кексу", любимо секс-іграшки, тому вирішили зважитися на такий експеримент. І він працює. Люди, які приходять до нас, соромлячись, можуть почати свій вечір з кавою, потім перейти до коктейлів, а потім зважитися і спуститися до секс-товарів. Виходить своєрідне плавне входження у світ насолоди.?

Але також ми не хотіли робити заклад вузькопрофільним. Хто хоче прийти по каву або солодке без коктейлів та іграшок - будь ласка. Особливості сексуального характеру - це більше завуальована родзинка, яка не повинна стояти, як вишенька на торті.

Інтерес до тематики сексу може бути викликаний банально тим, що до певного моменту українці жили за залізною завісою. Багато батьків і бабусі виховані Радянським союзом, і для них тема сексу - це щось дуже приховане. Нове покоління вільніше в цьому питанні, його цікавить буквально все. В даному випадку, не конкретно сам секс, а варіанти розвитку в цій сфері. Наприклад, як експериментувати в ліжку, як принести задоволення партнеру. І що зробити так, щоб ти сам відчував себе задоволеним.

Я пам'ятаю свій перший візит у секс-шоп. Мене він вразив. Я не знала, які товари для чого призначалися. З'яcувалося, що секс-шоп не просто призначений для покупки іграшок і плотських утіх. Це самоосвіта, бо ти починаєш дізнаватися нові способи занять сексом.

Наприклад, в Америці проводять сексуальні уроки з дітьми молодших класів. Наші люди досі хвилюються, коли говорять про секс, і щоразу удають: "Ні, ви що, я таким не займаюся".

Ми хочемо розвивати людей, тому збираємося проводити лекції, майстер-класи для підвищення рівня знань. Бо запорука хорошого сімейного життя - це вміння приносити задоволення своєму партнеру?.

Точка G

Тип: арт-бар

Адреса: вул. Хорива, 25

Олексій Толкачов, власник бару:

- Два роки тому ми планували відкрити в Києві освітній музей сексу, однак інвестицій на це не знайшли, хоча проєкт був ідейний. Інвестори лякалися сексуальної тематики. Але ми не здалися і відкрили арт-кафе "Sex.Ed.Coffee". Та однією лише кавою ситий не будеш, а повноцінної кухні у нас не було. Влітку 2019 року ми переформатували заклад в арт-бар "Точка G" і запустили повноцінну кухню. Крім еротичного живопису на стінах і фірмових коктейлів з провокаційною подачею, ми створили сценічний майданчик, на якому виступають театри, імпровізатори та коміки. Крім того, в стінах бару проводимо танцювальні нічні вечірки з шоу-програмами. П'ятницями, наприклад, у нас відбувається традиційна "Erotic Dance Party": ми подаємо суші на дівчині за японською традицією "ніатоморі", проводимо еротичне шоу зв'язування "шібарі" та ін.

Думаю, не скажу нічого нового, але теми сексу люди цураються. Однак і з досвіду Арт-бару "Точка G", і бару "The Cage", чию концепцію я допомагав розвивати, можу сказати, що за останні рік-два дедалі більше людей відкриваються і розкріпачуються, бажаючи розвиватися всебічно. Тож в українському суспільстві є всі передумови для дуже конструктивної і свідомої "сексуальної революції".

Людям потрібно говорити про секс, відвідувати подібні заклади, розвивати себе і пізнавати нове, щоб розширити свій внутрішній світ і межі зони комфорту. З тією ж метою стрибають з парашутом, подорожують, змінюють професію або йдуть на курси. Чому те ж саме не можна робити в напрямку сексуального розвитку??

Cherry Twins

Тип: готель для рольових ігор

Адреса: вул. Салютна, 32

Олена Соловйова, власниця і засновниця Cherry Twins:

- Секс - це найважливіша частина життя кожного з нас. Креативність, розкутість, свобода, творчість - це все народжується із сексуальної енергії.

Якщо немає фізичної близькості - немає і душевної. Не буває пар, щасливих днем ​​і байдужих вночі. А якщо різноманітності немає - дуже скоро прийдуть звичка, рутина і буденщина. Після - зрада й розлучення. В Україні багато пар розлучаються вже після трьох років спільного життя (близько 40% від загальної кількості розлучень; у 2019 році їх було понад 37 тисяч - ред.).

Готель - це можливість парам урізноманітнити інтимне життя, перестати соромитися своїх фантазій, спробувати нові емоції і отримати нові відчуття. Ми пропонуємо 7 тематичних кімнат для рольових ігор і не надаємо жодних інших "послуг", які порушують закон.

Рольова гра - це "пігулка" від розлучення. В Європі з такими готелями, як наш, працюють сексологи та наполегливо рекомендують парам з терміном стосунків понад три роки хоча б раз на тиждень тікати від проблем в подібні номери "сексуального перезавантаження".

Крім цього, Cherry Twins ще й освітній майданчик, на якому регулярно відбуваються семінари, майстер-класи, тренінги із сексуальної освіти й різних практик. Те, чого дуже бракує нашому соціуму. Для більшості наш готель став вау-ефектом і приніс позитив, але, як і в будь-якій темі, не обходиться без хейтерства. Секс для багатьох залишається забороненою темою.

Але потрібно розуміти, що секс - не просто важливий. Це базовий фундамент для повноцінного розвитку і формування особистості. Це рівень культури комунікації з протилежною статтю. Сексуально реалізована людина - вільна, впевнена в собі, натхненна і має енергію для будь-яких творчих завдань. А замовчування своїх бажань, сором, боязнь втілити фантазії закінчуються психосоматикою, хворобами, руйнуванням самого себе на енергетичному рівні.

Наскільки це важливо? Кожен вирішує сам для себе.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту