Шість пасажирських місць та два пілоти - показали, яким буде корабель для космічного туризму

Фото: скріншот відео

Те, що могли побачити лише у фільмах та мультфільмах стає реальністю. Недосяжний космос майже реальний.😃 Компанія Virgin Galactic розробила корабель для космічного туризму SpaceShipTwo. Процес тривав понад 15 років, пише CNN. А ще показала детально, яким він буде всередині.

SpaceShipTwo складатиметься з невеликої кабіни для двох пілотів, шести пасажирських сидінь (або менше) і 12 ілюмінаторів. За словами представників компанії, з вікон відкривається краєвид викривленого горизонту Землі та можливість глянути на чорноту космосу. Також на кораблі розміщено 16 камер високої чіткості, що зафіксують усю поїздку. 

У компанії переконують, що кожне місце проєктували спеціально під потреби пасажира, зокрема його вік та стан здоров`я.  

Квиток на один космічний рейс буде коштувати більше 250 тисяч доларів. Щоправда, коли відбудеться перший туристичний рейс у невагомість - невідомо. Компанія очікує на остаточне схвалення федеральних органів. Крім того, Virgin Galactic планують провести серію додаткових випробувальних польотів з пілотами і пасажирами. 

Загалом близько 600 людей вже придбали квитки на SpaceShipTwo. Деякі з них роками чекали, коли корабель буде готовий до комерційної експлуатації. Цікаво, як же воно все буде насправді.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту