Шість пасажирських місць та два пілоти - показали, яким буде корабель для космічного туризму

Фото: скріншот відео

Те, що могли побачити лише у фільмах та мультфільмах стає реальністю. Недосяжний космос майже реальний.? Компанія Virgin Galactic розробила корабель для космічного туризму SpaceShipTwo. Процес тривав понад 15 років, пише CNN. А ще показала детально, яким він буде всередині.

SpaceShipTwo складатиметься з невеликої кабіни для двох пілотів, шести пасажирських сидінь (або менше) і 12 ілюмінаторів. За словами представників компанії, з вікон відкривається краєвид викривленого горизонту Землі та можливість глянути на чорноту космосу. Також на кораблі розміщено 16 камер високої чіткості, що зафіксують усю поїздку. 

У компанії переконують, що кожне місце проєктували спеціально під потреби пасажира, зокрема його вік та стан здоров`я.  

Квиток на один космічний рейс буде коштувати більше 250 тисяч доларів. Щоправда, коли відбудеться перший туристичний рейс у невагомість - невідомо. Компанія очікує на остаточне схвалення федеральних органів. Крім того, Virgin Galactic планують провести серію додаткових випробувальних польотів з пілотами і пасажирами. 

Загалом близько 600 людей вже придбали квитки на SpaceShipTwo. Деякі з них роками чекали, коли корабель буде готовий до комерційної експлуатації. Цікаво, як же воно все буде насправді.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту