Шокуючий звіт ООН: природа Землі стає непридатною для життя

У доповіді на 1800 сторінок стверджується, що вимирання вже загрожує близько мільйону видів рослин і тварин.

Науковці з усього світу зібралися в Парижі 6 травня, щоб представити звіт ООН з біорізноманіття, який має близько 1800 сторінок, повідомляє dw.com. Аналітика від вчених шокує - стан природи зараз є найгіршим за всю історію людства. Вимирання загрожує близько мільйону видів рослин та тварин. Всього, за оцінками, на Землі існують до восьми мільйонів видів.

У звіті перелічені п'ять способів, у які людство робить природу Землі непридатною для життя. По-перше, перетворюючи ліси та луки на сільськогосподарські угіддя та населені пункти. По-друге, надмірно виловлюючи рибу в океані. По-третє, спричиняючи спалюванням викопного палива кліматичні зміни. По-четверте, забруднюючи землю та воду. По-п'яте, дозволяючи інвазивним видам рослин та тварин витісняти аборигенні.

Матерiали по темi
Як воскові черв'яки, пліснява та морські бактерії врятують планету

Стверджується, що види вимирають в десятки або навіть сотні разів швидше, ніж у минулому. Понад півмільйона наземних видів "мають недостатнє природне середовище для тривалого виживання". Якщо їхнє середовище не буде відновлене, то ці види ймовірно вимруть упродовж десятків років. Ситуація в океанах не є кращою.

Висновки звіту мають бути схвалені представниками 109 країн.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту