Шоумен Серж Гагарін на сміх-допиті: "Українці - найвеселіша нація, а я - гумористичний націоналіст"

"Йод" протестував відомого радіоведучого, продюсера музичної премії YUNA, члена національного журі "Євробачення" на наявність почуття гумору - і поліпшив собі настрій. Чого й вам бажаємо!

Сьогоднішня "жертва" нашої кімнати допитів вважає, що сміятися треба частіше, головне - не зловживати цим у прямому ефірі, навіть на розважальному радіо "П'ятниця", де й працює Серж.

Ми поставили Гагаріну десяток наших "безглуздих" питань - і переконалися: почуття гумору в цю людину не просто живе, а й активно розмножується!

- Коли востаннє ви сміялися до сліз і чи є бажання повторити?

- Коли їздив відпочивати в Затоку і усвідомив, що відпочив. Повторити не ризикну, всі відмовляють.

- Скільки в середньому разів на день ви ірже? (Саме іржете, а не цивілізовано смієтеся).

- У жодному разі не іржу! Куди мені? Я ж працюю на розважальному радіо. У звичайному житті я навіть не усміхаюся. До речі, лайфхак: "покер фейс" дуже допомагає маніпулювати людьми.

 - Навіщо взагалі люди сміються?

- Щоб пройти кастинг до ЗЕ-команди.?

- Як має сміятися представниця протилежної статі, щоб вам сподобатися?

- Як Оля Фреймут. Відповідаю так з надією, що "пані жінка" прочитає це інтерв'ю і зробить його репост. У неї багато підписників.

- Ви згодні з висловлюванням "сміх і секс - не сумісні"?

- Не згоден, адже кажуть: "і сміх, і гріх..."

- А у вас був смішний секс? Це як?

- Колись за студентських років, спланувавши, щоб нікого не було вдома, я запросив дівчинку "пописАти курсову". На "останній сторінці" ми вирішили спробувати одну незвичайну позу, через яку різко відсунувся диван, і ми ставили крапку, перебуваючи буквально в невагомості. Цієї ж миті я почув, як вхідні двері відчиняють батьки.

Коротше кажучи, по ситуації ми зробили все дуже технічно й непомітно, але довго сміялися, згадуючи цей випадок!

- Чи можна спокусити почуттям гумору?

- Звісно, можна! Жодна жінка, якій я розповідав попередню історію, не встояла переді мною.? І, на всяк випадок, я ніколи не розповідав цю історію чоловікам.?

- Українці - весела нація? Або, може, є хтось веселіше за нас?

- Ми самі! Я - гумористичний націоналіст!

- Що у вашому житті гумор? Можливо, колись він врятував вас у непередбаченій ситуації?

- Гумор - це невід'ємна частина життя нормальної людини. Він виховує в оточення чесність. А мені допомагає весело заощадити.

Наприклад, одного разу, після заходу, де був ведучим, я святкував 8 Березня з друзями в ресторані одного львівського готелю. Додому вирішили їхати на таксі. А я був дуже ошатно одягнений і, кажучи з водієм англійською, видав себе за іноземця. Розвіз усіх по місцях, я запитав у пункті призначення про вартість поїздки. Почувши завищену втричі суму, перейшов на добірний український. Бачили б ви цього таксиста! Упевнений, відтоді він став чеснішим.

- Питання-парадокс: "Чи не приходив вам у голову... спис?" (с)

- ? Спис у голову - ні. Були тільки сивина в бороду і чорт у бороду.

Як працює журі на "Євробаченні"

А ще в біографії Сержа Гагаріна є цікавий досвід членства в національному журі Євробачення-2017, яке відбулось у Києві. Нижче - відео, де продюсер і шоумен розповідає про цю свою "підроботку":

Іронічний рейтинг музикантів у політиці

Серж Гагарін забавляється ще й блогерством в YouTube. Веде свій влог, у якому укладає різні рейтинги пісень українських зірок, з іронією аналізує артистів, що подалися в політику. Нижче - найсвіжіше відео влога Гагаріна саме на цю тему:

Ксюша Русановская
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту