Шпиль Нотр-Даму відновлять до того вигляду, який він мав до пожежі

Фото: Unsplash by Hannah Reding
В кінці квітня там відновили ремонтні роботи після перерви через коронавірус.

Головний архітектор історичних пам'яток Франції Філіп Вільньов вирішив повністю відновити згорілий шпиль собору Паризької Богоматері. Раніше його хотіли трохи оновити, але зараз заявили, що повернуть йому той вигляд, який був до пожежі, пише The Guardian. 

В кінці квітня в Нотр-Дамі відновили ремонтні роботи, які були зупинені через введення у Франції карантину через коронавірус.

Нагадаємо, що в результаті пожежі 15 квітня 2019 року згоріла більша частина даху і знаменитий шпиль собору Паризької Богоматері. Влада Франції тоді пообіцяла відбудувати собор за п'ять років - це до 2024-го. Майже відразу після події були зібрані сотні мільйонів євро на відновлювальні роботи для будівлі.

Додамо, що про цю трагедію вирішили зняти художній фільм "Палаючий Нотр-Дам" (Notre Dame On Fire). Режисером стрічки стане Жан-Жак Анно. Зйомки планують розпочати наприкінці 2020 року.

Матерiали по темi
Нотр-Дам через рік після пожежі: як зараз виглядає собор Паризької Богоматері
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту