Штрих-коди замість струн: британський винахідник створив оригінальну гітару (відео)

Грати на інструменті потрібно не рукою чи медіатором, а сканером.

Британський винахідник Джеймс Брутон створив надсучасну гітару. У ній ноти закодовані за допомогою штрих-кодів, пише НОЖ. Грати на інструменті потрібно не пальцями чи медіатором, а сканером. 

У себе в Instagram він опублікував фото з гітарою та припустив в описанні, що можливо до 2030 року такі гітари будуть у багатьох?🤔

Гітара складається з чотирьох алюмінієвих грифів, джойстика та п'ятьох кнопок. Частину каркаса Брутон роздрукував на 3D-принтері. За допомогою кнопок, які розташовані на одному з грифів, можна управляти подачею сигналу. Одна з них зупиняє сигнал, інша дозволяє звучати одночасно кільком нотам. Решта - допомагають швидко зіграти одну з нот з трьох нижніх грифів. А джойстик допоможе перемикатись з однієї октави на іншу.

Звучить інструмент далеко не так, як ми звикли чути гітару. Але теж прикольно - послухайте самі. А ще у своєму відео винахідник розповідає, як створював гітару майбутнього.🎸

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту