Фото: pexels.com

Штучний інтелект довів, що свої п'єси Шекспір писав не один

Точно встановлено одну людину, що допомагала англійському драматургу. Але, можливо, була і третя.

Питання авторства п'єс Шекспіра досі залишається відкритим. Одні вчені вважають, що англійський автор створював свої твори самостійно, інші - що Шекспір ​​є збірним образом кількох письменників. Треті припускають, що деякі твори Шекспіру допомагали писати інші автори.

Чеський вчений Петр Плехач встановив принаймні одну п'єсу, яку Шекспір ​​створив у співавторстві - "Генріха VIII". Раніше вчені припускали, що цю роботу Шекспіру допоміг написати драматург Джон Флетчер. Чех за допомогою алгоритму довів, що так воно і було.

Штучний інтелект під керівництвом вченого проаналізував характерні драматургам слова і стиль написання твору, з'ясувавши, що Флетчер написав майже половину знаменитої п'єси. Але Плехач підозрює, що міг бути й третій співавтор - Філіп Массінгер, передає thenextweb.

Плехач сподівається, що його розробка також допоможе виявляти плагіат в літературі, аналізуючи характерний стиль письма авторів.

Матерiали по темi
Нейромережа навчилась впізнавати пташок по фотографії
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту