Фото: skeeze / pixabay

Штучний інтелект навчився визначати автора пісень The Beatles

Алгоритм прораховує, хто конкретно писав пісні "жуків" - Маккартні або Леннон.

Хто насправді писав хіти The Beatles?

Штучний інтелект тепер здатний дати відповідь. Вчені з Гарвардського університету навчили машину визначати, чиєї руки авторство знаменитих пісень - Пола Маккартні або Джона Леннона.

Інтелект визначає музичний відтінок - унікальний стиль, властивий композиціям кожного з авторів, повідомляє The Independent. Окрім того, він в процентах визначає внесок іншого композитора в трек.

Наприклад, слова до пісні In My Life точно написав Джон Леннон. А внесок Маккартні в композицію становив 43,5%. Але в піснях Baby's in Black і The Word 97% - робота Пола.

Завдяки розробці також вдалося встановити різницю в роботі двох композиторів над піснями. Так, у творах Маккартні "більше нестандартних музичних мотивів", і його пісні по наповненню складніші за роботи Леннона.

Скоро штучний інтелект буде здатний дати відповіді і на куди важчі питання, як, наприклад, на "що з'явилося першим - курка чи яйце".

І не залишиться у світі загадок. Будуть лише детективні серіали, які ніколи не помруть.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту