Штучний інтелект відшукав 50 нових планет у Всесвіті

Фото: Unsplash by Jeremy Thomas
Вперше вчені використовували процес, заснований на машинному навчанні, саме у цій галузі.

Штучний інтелект виходить на новий рівень. Його вперше застосували для пошуку нових планет у Всесвіті. І знаєте що? Успішно.? Він відкрив 50 нових планет. Створили таку нейромережу науковці британського Університету Уоріка, пишуть на сайті вишу.

Процес, заснований на машинному навчанні (формі штучного інтелекту), для пошуку планет вчені застосували вперше. Алгоритм розробили разом астрономи та інженери з Уорікського університету.

Для дослідження були використанні архіви Американського аерокосмічного агентства NASA. Науковці зясували, що серед тисяч потенційних планет такими дійсно є 50 об'єктів. Ці планети мають різні розміри: від таких, як Нептун, до таких, котрі менші за Землю, з орбітами від 200 днів до одного дня.

"Підтвердивши, що ці 50 планет реальні, астрономи тепер можуть здійснювати подальші їхні спостереження за допомогою телескопів", - пояснюють вчені.

Новий алгоритм допоможе швидше відрізняти реальні планет від інших космічних об'єктів, які лише можуть здаватись вченим планетами. 

Розвиваємось з "космічною швидкістю".?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту