Шукають фотографа, який буде подорожувати по всьому світу і отримувати 18 тисяч доларів на рік

Фото: Unsplash by Andre Furtado

Ви шукали роботу своєї мрії? Ось вона!

Організатори фестивалів The Yacht Week (яхтинговий) і The Ski Week (лижний) шукають двох помічників у свою команду. Посада називатиметься контент-креатор. Все що потрібно - подорожувати по світу, робити фото і відео під час подій і вести соцмережі фестивалів. Увага: зарплата - 18 тисяч доларів на рік, пише Lonely Planet.

Кандидат має бути відкритим та комунікабельним, вміти класно фотографувати, знімати відео і любити подорожувати. Вік - строго від 21. Роботу пропонують на цілий 2020 рік.

Усі витрати під час поїздок буде оплачувати компанія. Ну не пропозиція, а казка.😃

Заповнити анкету можна до 1 листопада 2019 року. До неї додати своє портфоліо та переконати організаторів у вашій унікальності. Порада від "Йод" - беріть позитивом.😉 Після заповнення анкети кандидатів на посаду чекатиме ще креативне завдання.

Якщо у вас залишились сумніви, відкиньте їх та дійте. Думаємо, що там ви точно зрозумієте, що таке "робота в кайф".😊

Матерiали по темi
В Україні шукають фахівців, які поїдуть в Антарктиду за 25 тисяч в місяць
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту