Швейцарський шоколад на 3D-принтері: створили новий сучасний смаколик 😋

Фото: Instagram callebautchocolate
Згодом планують запровадити такі принтери у масове виробництво.

Швейцарська компанія, яка займається виготовленням шоколаду, Barry Callebaut, створила, здається, найкраще, що можна придумати. Вони виготовили шоколад за допомогою 3D-принтера, пише Bloomberg. Неможливе - можливо.😃

Компанія сконструювала спеціальний 3D-принтер. За допомогою цієї машини прискорився процес темперування шоколаду. І тепер, щоби приготувати тисячі шоколадних фігурок, треба менше часу і сил. До речі, клієнти компанії можуть самостійно намалювати форму шоколаду та дизайн, який використовуватимуть при виготовленні різних кондитерських виробів чи десертів.

Керівник Barry Callebaut Пабло Перверсі каже, що у майбутньому компанія планує зробити цей процес масштабнішим, а саме створювати шоколад під вподобання клієнта. Поки компанія пропонуватиме таку функцію бізнес-клієнтам, але через кілька років така можливість з’явиться в кожного охочого.

Тільки уявіть - вам можуть швидко і якісно надрукувати☝ шоколад за вашим ідеальним дизайном. Хіба не рай на землі?😍

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту