Сільвестр Сталлоне в "Сам удома" - на YouTube з`явилась забавна пародія на фільм (відео)

Фото: скрин YouTube Ctrl Shift Face

На YouTube-каналі Ctrl Shift Facе з`явився новий ролик. Це відео-пародія на уривок з фільму "Сам удома". Триває воно всього 7 хвилин та має деякі зміни у сюжеті, порівняно з оригіналом.

Фішка в тому, що за допомогою спеціальної технології DeepFake (колаж зображення, створений з допомогою штучного інтелекту) творці помістили на обличчя головного персонажа фільму 10-річного Кевіна, його батька, братів і сестер обличчя Сільвестра Сталлоне. А ще у ролику персонажі говорять голосом Сталлоне, якого озвучив Джо Годе, пише Inspired.

Окрім того, що автори відео змінили обличчя персонажів, вони ще й придумали свою кінців ролику. У 7-хвилинній версії "Сам удома" батьки Кевіна гинуть в авіакатастрофі, тому Різдво він зустрічає насправді сам. У момент, коли сім’я летить в літаку, вставили кадри з фільму жахів "Пункт призначення". Щось оригінальний фінал історії нам подобається більше...

Зараз у ролика вже 2 мільйони 200 тисяч переглядів на YouTube. Подивіться і ви.😉

Матерiали по темi
Дорослий Кевін: Маколей Калкін показав, яким буде його герой у новому фільмі (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту