SimCity та The Sims можливо екранізує компанія Legendary Pictures

Фото: Twitter Geeks WorldWide
Поки що це тільки чутки. Фанати легендарної гри, тримайте кулаки.😃

Оце так новина.😃 Кінокомпанія Legendary Pictures планує екранізувати ігри SimCity і The Sims, пише портал Geeks WorldWild.

Поки що це лише чутки, кінокомпанія офіційно не заявила про зйомки фільмів, але все можливо, адже у них вже є досвід в екранізації ігор. Вони створили стрічку про Пікачу і всесвіт Warcraft. 

А от стрічку про SimCity порівнюють з комедійною версією фільмів-катастроф режисера Роланда Еммеріха (відомого за фільмами "Післязавтра" і "Днем незалежності"). Про що саме буде сюжет поки не кажуть, але портал припускає, що це може бути сімейна історія. 

А от у стрічці The Sims хочуть, щоб актори виконали ролі і реальних людей, і ігрових персонажів. Але як це буде реалізовано та коли - не повідомляють.

Так цікаво, якою легендарна гра буде в реалізації кінематографа. Сподіваємося, чутки стануть офіційною інформацією.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту