Фото: Bill Oxford/Unsplash

Симоненко хоче знову повернути партію комуністів в Україну

Подібний судовий розгляд був у 2015 році.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом Петра Симоненка й Комуністичної партії щодо заборони діяльності партії в Україні.

Про це повідомляє прес-служба суду.

"Комуністи" просять скасувати наказ Мін'юсту від 23 липня 2015 року "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їх символіки", згідно з яким в Україні заборонена діяльність організацій, які використовують символіку комунізму або використовують її у своїй назві.

Відзначимо, що подібний позов Симоненко вже був у 2015 році, але тоді Компартія програла апеляцію.

З тих же причин Симоненку відмовили у реєстрації кандидатом в президенти на виборах 2019 року. Також лідеру КПУ відмовили в задоволенні позову до апеляційного суду щодо неправомірності цього рішення.

Але "червоні" не здаються.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Інна Маклакова
Всі партії мають право на існуквання. А люди вирішать самі яку парію їм підтримувати. За роки свого життя тоталітарнішого режиму ніж при Порошенкові я ще не переживала.
19 серп 2019 р., 06:04
Oleksandr Kryvenko
Позов Симоненка та КПУ до Мін’юсту є пропагандою комуністичного тоталітарного режиму в Україні та мав би бути відхилений, аби в такий спосіб виконати вимоги закону про заборону згаданої пропаганди
12 серп 2019 р., 23:10
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту