Siri виявилася небезпечною для користувачів - на Apple подали до суду

Фото: Pexels
Корпорацію звинувачують у тому, що вони порушують закони про захист приватного життя громадян.

Siri – хороший помічниця для тих, у кого IPhone. Але саме вона принесла проблеми для Apple. На корпорацію подали позов до суду міста Сан-Хосе (Каліфорнія, США) за те, що вони начебто прослуховують Siri, яка вбудована у кожний їхній девайс, пише Bloomberg.

Позивач – людина, що представляє інтереси неповнолітнього. Він звинувачує Apple у порушенні каліфорнійських законів про захист приватного життя. Дані закони забороняють запис будь-яких розмов без згоди громадян, а цим самим втручання у їхнє приватне життя. 

Оскільки в липні, видання The Guardian опублікувало інформацію, що Apple прослуховують запити користувачів у голосовому помічнику. Цей допис представники компанії прокоментували так: "Тільки невелика частина голосових запитів передається субпідрядникам, які аналізують матеріал і допомагають поліпшити інтеракцію користувачів ыз Siri". Але, як повідомили виданню, ці аналітики частенько прослуховують і особисті розмови. Окрім цього, до записів додавалась інформація про те, хто говорить, де він перебуває та вся контактна інформація особи.

Тепер Apple пообіцяли, що будуть допрацьовувати програми контролю Siri. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту