Система запрацювала: Тихий океан почали очищати від сміття (фото, відео)

Фото: Unsplash by Jordan Beltran
Спеціальний пристрій зібрав з Великої тихоокеанської сміттєвої плями першу порцію пластику.

Голандська компанія Ocean Cleanup створила спеціальний пристрій для вилову сміття з океану. Такий винахід, кажуть розробники, може прибрати сміття навіть з відкритого океану. Та почалось все з декількох неуспішних спроб, пише The Guardian. Систему було складно запустити, але винахідники не здавались та, врешті, все вийшло. 

На своїй сторінці у Twitter засновник компанії-розробника Боян Слет написав, що пристрій запрацював та зібрав з Великої тихоокеанської сміттєвої плями першу порцію океанського сміття.

"Наша система очистки океану нарешті ловить сміття, від шматків вагою в тонну до дрібного мікропластику", – написав Слет.

Цікаво те, що пристрій плаває на поверхні та не занурюється глибше 3 метрів, щоб не нашкодити морським жителям. 

В грудні все сміття, що зберуть, доправлять до берега та відправлять на переробку. А сам винахід розробники вдосконалять та збільшать, бо хочуть, що він міг працювати в океані до року без перерв.

Матерiали по темi
В Україні хочуть штрафувати за використання пластикових пакетів
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту