Фото: Apple

Скільки днів повинен працювати українець, щоб заробити на новий iPhone

При цьому не продаючи нирку 😂.

10 вересня відбулася щорічна презентація Apple, на якій компанія представила новий iPad, Apple Watch і свіжу лінійку iPhone під номером "11".

У США озвучили такі ціни на нові телефони:

iPhone 11 - 699$

iPhone 11 Pro - 999$

iPhone 11 Pro Max - 1099$.

Аналітики з компанії Picodi.com підрахували, що в Україні ціна на 11-й "айфон про" 64 Гб буде складати майже 40 тисяч гривень 😵.

Вже вражає, чи не так. Але новина не тільки про це.

Ця ж компанія визначила, скільки потрібно працювати жителям різних країн, щоб купити собі нове "яблуко". Так, швейцарцям для цього вистачить 4,8 дні, американцям - 5,8, а жителям Люксембургу - близько шести з половиною.

Аутсайдером рейтингу виявилися... українці. Середньостатистичному мешканцю нашої країни знадобиться відпрацювати практично 97 днів (близько 3 з половиною місяців), щоб похвалитися "свіженьким" айфоном. І це за умови, що ні на що інше українець витрачатися не буде.

Результати дослідження базувалися на даних середньої зарплати по Україні (10783 гривень - Держстат). Крім того, аналітики брали до уваги дохід українців, виходячи з 21 робочого дня на місяць.

Ось і думай тепер, що дорожче: понти або власне здоров'я 😂.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту